MÜŞTERİ HATTI

0 555 15 15 708
0 236 408 76 43

ALİ RIZA İLKOKUL ARKASI MİMAR SİNAN MAH. ERLER CAD. NO: 15/A ŞEHZADELER/MANİSA

MÜŞTERİ HATTI


0 555 15 15 708 0 236 408 76 43
HİZMETLERİMİZ

Manisa Oto Kiralama

Bireysel Araç Kiralama :

 

 

Bireysel araç kiralama hizmeti 3 aydan başlayarak 12 aya kadar olan kiralamalarda geçerli olan bir kiralama hizmetidir.  Uzun vadeli araç kiralamalarda çoğu zaman filo kiralandığı düşünülür ancak hepimiz ÖZ-APTUR ARAÇ KİRALAMA olarak bu algının ortadan kaldırılması amacıyla bireysel müşterilerimizin de uzun soluklu araç kiralayabilmesini sağladık. Sıfır bir aracı satın almak yerine uygun koşullarda kiralayabiliyorsunuz. Kiraladığınız aracınızın yakıtı dışında başka hiç bir şeyle ilgilenmenize de gerek kalmıyor. Bireysel kiralama paketimizin içinde aracınızın sigortası, vergileri, bakımları, onarımları şeklinde emek isteyen her şey mevcut.

 ÖZ-APTUR ARAÇ KİRALAMA firmamız sayesinde bireysel müşterilerimizde araçlarını kiralayarak ekonomik açıdan çok daha faydalı bir iş yapmış oluyorlar.

 


Markanızı Seçin...

 


Bireysel araç kiralama hizmetimiz kapsamında istediğiniz aracın markasını seçmeniz yeteli olacaktır. Biz en kısa süre içerisinde sizi Manisa’daki merkezimizde ağırlarken sizde kısa işlemler sonrasında aracınızı teslim alabilirsiniz.

 

 

Artık tıpkı şirketler gibi büyük bütçeler ayırıp araç satın almak yerine; kendinize en uygun aracı ve kiralama seçeneğine ulaşabilirsiniz. Üstelik sigorta, lastik, periyodik bakım, MTV gibi operasyonel ve finansal tüm yetkileri de Manisa araç kiralama firması Öz-Aptur sizin yerinize üstleniyor. 

 

Seçtiğiniz araç için size en uygun kiralama koşulları ile başvurunuzu yapın. Aracınızın keyfini sürün.
 

Bireysel olarak kiralama hizmeti özellikle araç değiştirmeyi seven biriyseniz tam sizlik. Sıfır bir aracı almanın maliyetleri göz önünde bulundurulduğunda kiralama hizmeti sizin için çok daha konforlu olacaktır. Araç kiralama hizmeti sayesinde satın almak zorunda kalmadığınız şeklinde almış olduğunız aracı satarken zarar ihtimalinizde ortadan kalkmış olacaktır.

 


Bireysel otomobil kiralama ile hayalinizdeki araca artık çok daha yakınsınız. Satın alamayabilirsiniz fakat çok uygun fiyatlarla kiralayabilirsiniz. Üstelik sektörün inanılmaz kolaylık ve avantajlarıyla.

 


Müşteriler ile çalışırken müşterilerin sağlık ve güvenlik durumları her zaman göz önünde bulundurulur. Unutmayın hayalinizdeki arabaya artık bireysel araba kiralama ile çok yakınsınız.

 

 

 

Filo Araç Kiralama :

 

 

Filo Araç Kiralama, Uzun dönem Araç Kiralama

 


Araç kiralama, birçok açıdan oldukça kârlı olan bir yöntemdir. Araç kiralama sürecinde ilk karar verilmesi ihtiyaç duyulan nokta, aracın ne kadar süre ile kiralanacağıdır. aylık veya uzun dönem benzer biçimde seçenekleri bulunan araç kiralama yöntemi, özellikle yaz aylarının gelmesi ile birlikte daha popüler bir hale gelmeye başladı. Peki, uzun dönem araç kiralama nasıl yapılır? Uzun dönem araç kiralamanın faydaları nedir? Beraber inceleyelim.

 

Son zamanlarda popülaritesi giderek artan uygulamalardan biri de araç kiralamadır. Süre bazında araç kiralamanın bir çeşidi olan uzun dönem araç kiralama ise sıklıkla tercih edilen bir yöntemdir. Uzun dönem araç kiralama, özellikle yaz aylarının gelmesiyle beraber daha da tercih edilir olmuştur. Uzun dönem araç kiralama özellikle yaz sezonu boyunca araç kiralamak isteyen kişiler tarafınca merak ediliyor. Uzun dönem araç kiralamanın ilk adımı kiralanacak süre ve aracı belirlemektir. İkinci aşama ise belirlenen duruma uygun olarak rent a car şirketindan teklif istemektir. Uzun dönem araç kiralama genel anlamda 12 ila 24 ay içinde yapılır. Yıllık araç kiralamanın biroldukça farklı avantajı bulunur.

 

 

Uzun dönem Araç Kiralamanın Faydaları nedir?

 


Uzun dönem araç kiralama, bununla beraber birçok avantajı getirir. Uzun dönem araç kiralamanın avantajları aşağıdaki gibidir.

 


● Başlangıçta belirlenen maliyet sebebiyle bütçe kontrolü rahatça yapılabilir.
● Araç kiralama uzun bir dönem süresince yapıldığı için bakım ve onarım hizmetlerine kolayca ulaşılabilir.
● Süreç süresince vergi, sigorta ve yedekleme şeklinde işlemler rent a car firması tarafından yürütülür.
● Yol yardım ve lastik yönetimi şeklinde mevzularda rent a car firması 7/24 destek verir.
● Kurumsal uzun dönem araç kiralamalarda rent a car firması tarafından zaman ve kaynak yönetimi yapılır.

 


Uzun Dönem Araç Kiralama Fiyatları

 


Uzun dönem araç kiralama uygulaması belirli bir sabit fiyata haiz değildir. Kiralanacak olan aracın modeli, kilometresi, süresi, şanzımanı, kasası, yakıt tüketim şekline ve anlık kampanyalara gore fiyatlar değişiklik gösterebilir. Uzun dönem araç kiralamada net bir fiyata ulaşabilmek adına seçimlerin yapılması ve ardından rent a car firmasıyla iletişime geçilmesi uygun olacaktır.

Gerek kamu gerek özel sektörde kurumsal işletmelerde sürdürülebilirlik ve mali yönetim büyük önem arz etmektedir. Daha sürdürülebilir ve maliyet etkin çözümler için firmalar bazı iş ve hizmetleri kendi bünyesinde, kendi çalışan ve imkanlarıyla çözerken bazı hizmetleri ise dışarıdan satın almaktadır.

 

Filo kiralama hizmetleri, şirketleri mali açıdan büyük ölçüde rahatlatmakla beraber, araç bakım ve servis gibi takip gerektiren pek çok harici problemi ortadan kaldırmaktadır.

 

 

Manisa Araç Kiralama Filo

 

 

Şöförlü Araç Kiralama :

 

Şoförlü araç kiralama MANİSA ve diğer şehirlerde popüler bir hizmet haline gelmeyi son dönemlerdeki istatistiklerden de anlaşılan bir durumdur. İş dünyası, özel gün geçirenler, gezi ihtiyacı olanlar ve şoförü araç yeğleyen kişiler bu hizmeti devamlı kullanmaktadır. Bizler de ÖZ-APTUR firması olarak müşterilerimize Manisa’daki en iyi şoförlü araç kiralama deneyimi sunabilmek için çalışmaktayız. Bunun için şoförlerimizin eğitimine, beyefendiliğine araçlarımızın ise temizliğine, bakımına çok dikkat ediyoruz. Manisa’da bir çok araç kiralama firması varken niçin bizi tercih etmeniz gerektiğini 3 kelime ile söyleyelim; Saygı, iyi hizmet ve satın alan memnuniyeti. Bizler bu konuları oldukca önemsiyoruz ve bu konularda kendimizi her gün daha da iyi konuma getirmeye çalışıyoruz. Hizmet detayları, araç görselleri ve çeşitli bilgiler aşağıda yazılmıştır. Paylaşmış olduğumız yazılara ve görsellere bakarak bize ulaşabilir ve en iyi şoförlü araç kiralama hizmetini alabilirsiniz

 

Manisa Bölgesine il dışı üzerinden gerçekleştirilen ziyaretlerde ve şehir içinde trafiğe tam olarak hükmedememek gerek ise vakitten tasarruf etmek sebebiyle şöförlü araç kiralama çok daha mantıklı bir hizmet haline gelmektedir. Rutin olarak araç kiralama işlemlerinde de vakitten ve ayrıca emekten arttırım sebebi ile şöförlü araç kiralama sık olarak tercih sebebidir.


       
Kendinizi ‌ÖZ-APTUR araç ve şoförlerine emanet edebilirsiniz. Nişan, düğün şeklinde özel günlerinizde değerli misafirleriniz için konforlu ve güvenli bir ulaşım desteği sağlamak isterseniz kalabalık grupları rahatlıkla içine alan şoförlü olarak tercih edebilir, davetlerinizi kaliteli kılabilirsiniz. Uzun bir iş seyahatine çıkıyorsanız ‌ÖZ-APTUR araçlarını günlerce yahut haftalarca kullanabilir, şoför desteği de alarak ulaşım ve adres arama mevzularını birer sorun olmaktan çıkarabilirsiniz. ‌ÖZ-APTUR şoförlü araç kiralama desteğinin maksimum kullanıldığı bir alan da havalimanı karşılama hizmeti oluyor.

Yurt dışından beklediğiniz özel konuklarınıza uçak yolculuğu sonrası konforlu bir geçirme süreci yaşatmak isterseniz yabancı dil bilen ÖZ-APTUR şoförlerini de tercih edebilirsiniz.

 

 

Şoförlü Araç Kiralama Hizmetinin Avantajı Nedir ?

 

 

Şoförlü araç kiralamanın en önemli avantajları şu şekilde sıralanabilir:

  • Konforlu bir yolculuk
  • Tecrübeli Şoförler
  • Trafik stresinden kurtulmak
  • Adres aramaktan kurtulmak
  • Park yeri aramamak
  • Gideceğiniz yere zamanında ulaşmak
  • Esnek çalışma saatleri
  • Yolculuk sırasında işinizle ilgilenebilmek
  • Yolculuk sırasında diğer aktivitelerle ilgilenebilmek

 

 

Şoförlü Araç Kiralama Hizmetinin Kolaylıkları Nedir ?
 

 

Havalimanı ve Otel transferlerinden kurumsal etkinlikler, seminerler, kongreler ve iş toplantılarına, gezinsel gezilerden özel günlere kadar şoförlü bir araca ihtiyacınız olduğu her vakit gerek müşterileriniz, gerekse siz ve yöneticileriniz için ustalaşmış hizmetler almanın taşıdığı önemi biliyoruz.
 

 

Gerek sizi, gerekse müşterilerinizi yada yöneticilerinizi asla hayal kırıklığına uğratmamak için gerek araçlarımızın, gerekse sürücülerimizin, siz değerli ziyaretçilerimizin yüksek standartlarına uyum sağlaması gerektiğinin bilincindeyiz.

 

 

Şöforlu Araç Kiralama

 

 

 

İzmir Havalimanı Rent A Car :

 

İzmir Havalimanı Araç Kiralama, Manisa il merkezine uzaklığı nedeniyle il dışından ve ülke dışından Manisa'ya gelenler için çok önemli bir hizmet haline gelmektedir. 

 

 

Öğrenci Servisi :

 

Öğrenci servis hizmetindeki öncelikli amacımız; çocuklarınızı, konutlarından uzaklaştıkları ilk andan itibaren anne ve babalarının eksikliğini sezdirmeden yeni bir güne taşımaktır. Zira öğreniyoruz ki, mutlu bir başlangıç bereketli bir günün esasıdır. Senelerin vermiş olduğu deneyim ile talebelerimizi geleceğe taşıyoruz.

 

 

Çocuklarınızın güne tehlikesiz ve mutlu bir biçimde başlamasını sağlamaktayızçocuğunuzu konfor ve güvenle mektebe yollamanın rahatlığını yaşayabilirsiniz. Piyasada kabul görmüş en yeni taşıtlar ile hizmetinize sunulan bu sistem;

 

 

Geleceğimiz olan yavrularınızı sizden nasıl teslim alıyorsak, aynı şekilde sizlere teslim etmek için deneyimli personelimiz ve ofislerimizde görev alan kadromuzla birlikte tüm sistemimizin güvenliğini, kalitesini, sürekliliğini ve koordinasyonunu denetliyor ve izliyoruz. Araçlarımızın tümünde araç izleme gps sistemi mevcuttur. Sürücülerimiz, öğrenci servisi standartlarının gerektirdiği eğitim ve belgelere sahip, vizyonu yüksek kişiler arasından seçilmektedir. Milli Eğitim Bakanlığının Öğrenci Taşımacılığı yönetmeliğindeki yönergeler ve talimatları doğrultusunda istenen özelliklere sahip araçlarla hizmet veren 

 

 

ÖZ-AP TUR insan hayatının, değerinin farkındadır. Toplumun geleceği olarak nitelendirilen çocuklarımızın taşınmasının ayrı bir sorumluluk ve profesyonellik gerektirdiğinin bilincindedir. Geleceğimizin teminatı olan minik elleri yarınlara taşımak için varız.

 

Öğrenci Servisi - Öğrenci Taşımacılığı

 

 

ARAÇ KONFORU :

 

ÖZ-APTUR olarak önceliklerimizin başlangıcında veli ve öğrenci memnuniyeti gelir. Siz değerli müşterilerimizin ve öğrencimizin istek ve arzularını tertipli olarak öğrenebilmek için belirli aralıklarla veli ve öğrenci memnuniyet anketleri uygularız. Böylece siz değerli müşterilerimizin isteklerinizin ışığında hizmetimizde her vakit yeniliklere yer veririz.
 

 

Öğrenci taşımacılığı ilkleri olan taşıma hizmeti ile çocuğunuzun güne konforlu ve güvenli bir şekilde başlamasını sağlamak için ekibimiz yoğun bir halde çalışır. Eğitimli ve tecrübeli sürücüler ile öğrenciler güvenli bir şekilde yolculuklarına devam ederken, konforlu araçlarımız yardımıyla dostlarıyla eğlenceli sohbetler ederek okullarına ulaşırlar. Tüm kalite belgeleri ve A grubu belgeli taşıma hizmeti ile yolculukların her vakit rahat ve emniyetli bir halde sürmesi için çaba gösteririz.
 

 

Route optimizasyonu ile en efektif güzergahlar hesaplanarak, güzergah üzerinde öğrenci evleri sıraya konularak okula ulaşım için en kısa ve doğru yollar seçilir. Böylece öğrencileri mağdur etmeden ve okula geç kalmadan araçta minimum dolaşma süreleri ile çocuklarınızın en kısa sürede okula ulaştırılıp dönüşte de sizlere teslim edilmesini sağlarız. Bununla birlikte öğrencinin güvenliği için, öğrenci aynı aracın güzergahı üzerindeki başka bir adrese teslim edilecekse, servis sürücüsüne; farklı bir aracın güzergahında bulunan başka bir adrese bırakılacaksa, ilgili okulun ulaşım müdürüne yazılı olarak data verilmesi gerekmektedir.

 

 

Personel Servisi :

 

Personelimiz iletişim konusunda teknolojinin sunduğu en ileri imkanlarla donatılmış olup hizmetin aksamasına neden olacak uygunsuzluklar karşısında gerek şirketimizle gerekse müşteri, yönetici ve personelleri ile anında iletişim kurarak ve gerekli koordinasyonu sağlayarak uygunsuzlukları anında ve yerinde çözmektedir. Çalışanların iş yerlerine mutlu ve huzurlu bir şekilde ulaşmalarını sağlamaya özen göstererek hayat kalitelerine ve iş yerlerindeki verimliliklerine katkı sağlamaya çalışıyoruz. Personel servisi hizmeti verirken personelini mesai kaybına uğratmadan sabah iş yerine, akşam mesai saati bitiminde evlerine güvenli bir şekilde ulaştırmaktadır. 

 

 

Bilindiği şeklinde ne kadar yeni çalışmalar yapılıp alternatif çözümler üretilse de gün geçtikçe Manisa'da ulaşım problemi giderek artmakta ve insanoğluın kendilerine, sevdiklerine ayıracağı zaman kısalmaktadır. ÖZ-APTUR, personel servisi hizmeti ile Manisa trafiğini taşıdığı personele problem olmaktan kurtarıyor. Bunu yaparken personel taşımacılığı hizmeti vereceğimiz şirketin yetkilileriyle görüşerek uygulanacak olan güzergahın personelin evine en yakın ana arterdeki otobüs durağı vb. Olarak belirliyoruz. Bu belirlemede öncelikli söz hakkı personel servisi hizmeti verilen şirketin yetkililerine verilerek istenilen en uygun güzergah belirleniyor.
 

 

Çalıştığımız her şirkete bir personel servisi servis sorumlusu görevlendirerek, oluşabilecek sorunları önceden tespit edip herhangi bir aksama meydana gelmeden çözüm üretiyoruz. Bunu da Önleyici faaliyet Formu ile yapıyoruz. Servis sorumlumuz ISO 9001 standartlarına dahil olan Önleyici etkinlik Formu'nu doldurarak lüzumlu tedbirleri önceden alıyor, böylece personel servisi hizmetimizle işinizi aksatmadan sizlere iyi bir hizmet veriyoruz.
 

MANİSA trafiğinde Araç sayısının giderek artması, teknik altyapı yetersizliği, hem çalışanlarımızı hem de işverenlerimizi oldukça Mağdur etmektedir. ÖZ-APTUR sınırsız ve etkin hizmet, sürekli müşteri memnuniyeti parolasıyla çıktığı yolda bugün birçok şirkete güvenli, konforlu ve dakik personel servisi ve öğrenci servisi hizmeti sunarak başarılı bir yükseliş trendi yakalamış bulunmaktadır. ÖZ-APTUR çalıştığı tüm kuruluşlara eğitimli kadrosuyla, güvenli, konforlu, dakik bir hizmet sunarken zamanın en büyük değer olduğunun bilincinde, zamanı lehinize çevirmektedir.

 

Hizmet verdiğimiz firma personeli durak önünden alarak işyerlerine ulaştırıp, mesai bitiminde de bu kez evlerine güvenli ve zamanında ulaştırıyoruz.


Hizmetimizin kalitesini yükseltme hedefi, sürekli yeniliklere, çalışanların yetkinlik ve servisi motivasyonlarına dayanır. Görevimiz sektörde lider olmak, lider kalmak ve buna yakışır biçimde davranmaktadır.

Personel Taşımacılığı

 

 

Otobüs Kiralama - Minibüs Kiralama - Panelvan Kiralama :

 

 

Uzun yolculuklar için minibüs kiralama yapabilirsiniz. Kalabalık ailelerin  ya da iş seyahatine çıkan kalabalık grupların tercihi olan kiralık minibüslerin fiyatı ne kadar; araştırdık…

 


Minibüs Kiralama Fiyatları
 

 

Araç kiralama firmalarından bazılarının sağladığı hizmetlerden biri de minibüs kiralama. Çok ihtiyaç duyulmayacak bir istek şeklinde görünse de ne vakit lazım olacağı da kim bilir açıkçası. Kalabalık bir aileyseniz yahut 2-3 aile birlikte tatile çıkalım dediyseniz, minibüs kiralamak burada size avantaj sağlayacaktır. Yol maliyetlerini hemen hemen dörtte bire indirebilecek bir seçenek olması tercih edilebilirlik açısından oldukca çekici hiç kuşkusuz.

 

 

Normal olarak, tarifeli bir otobüs yolculuğu için birden fazla bilet de satın alabilirsiniz, sadece özellikle daha büyük gruplar için otobüs kiralamak belirli avantajlar sağlıyor. Grup gezisi düzenleyenler, genellikle şu suali soracaktır: Kaç fert için otobüs kiralamak akıllıca olur?

 

 

Ortalama 30 yolcudan başlayarak otobüs kiralama hizmeti almanın faydalı olacağını varsayıyoruz. Fakat bazı durumlarda, özel olarak kiralanmış bir minibüs veya orta büyüklükte bir otobüste seyahat etmek daha az insan için mükemmel bir fikir olabilir. Sadece, her iki durumda da, seçenekleri karşılaştırmak her süre tasarruf sağlar!

 

 

Ancak, kiraladığınız otobüsle gezi etmenin bir tek bazı durumlarda fiyat avantajı sağlamadığını ihmal etmeyin. Kiraladığınız bir otobüs ve bir şoföre sahip olmak çok fazla esneklik sağlar. Diğer yolcuları nereden alacağınıza karar verebilir ve sabit tarifelere bağlı olmadığınıza gerek kalmaz, böylelikle güzergahınızdaki kendiliğinden değişiklikler çoğu zaman mesele olmaktan çıkar. Örneğin, varış noktasında ufak bir şehir turu yapmak istiyorsanız, tek yapmanız gereken sürücünüze bu isteğinizi bildirmek.

 

 

Yoğun iş temposundan arta kalan zamanlar için yapacağınız özel gün, davet ve toplantı organizasyonlarında çözüm ortağınız     ÖZ-AP TUR deneyimli kadrosu ile her zaman yanınızda...

 

 

 

 

Otobüs Kiralama